top of page

Usługi

Konsultacje i sesje terapeutyczne prowadzę w trybie krótko i długoterminowym. Po zdiagnozowaniu sytuacji problemowej wspólnie wyznaczamy cel i zakres działań oraz staramy się zrealizować go w ciągu następnych sesji. Dokładna ilość potrzebnych spotkań jest ustalana w czasie pierwszej wizyty. Treść każdej sesji jak i dane personalne klienta są oczywiście objęte tajemnicą. Czas spotkania to 50 minut.

Konsultacje

Jeśli doświadczasz problemów w relacjach z innymi, masz trudności wychowawcze ze swoimi dziećmi, doskwierają Ci powracające obawy i lęki, zamartwiasz się czymś lub po prostu chcesz w swoim życiu coś zmienić na lepsze i potrzebujesz wsparcia, serdecznie zapraszam Cię na konsultację psychologiczną.

Terapia indywidualna

​Zmianom w naszym życiu prawie zawsze towarzyszy stres lub lęk. Ogromnie pomocną w takich sytuacjach jest możliwość systematycznego korzystania ze wsparcia i doświadczenia terapeuty. W bezpiecznej relacji terapeutycznej możemy wspólnie przyglądać się sytuacjom problemowym, szukać nowych rozwiązań oraz uczyć się je wdrażać w życie.

Psychoterapeuta dzieci Wrocław
bottom of page