top of page

Witaj

mgr. Michał Kasprzyca - psycholog, psychoterapeuta
 

Z wykształcenia jestem certyfikowanym psychoterapeutą Wrocławskiego Instytuty Psychoterapii oraz absolwentem Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie, o kierunku psychologii społecznej.

Od pięciu lat prowadzę własną praktykę psychoterapeutyczną, specjalizuję się w terapii osób dorosłych.

 

Swoje kompetencje i umiejętności doskonaliłem w ramach rocznego szkolenia w Akademii Psychologii Zorientowanej na Proces w Warszawie w zakresie prowadzenia terapii w ujęciu procesowym.

Pracuję w nurcie integracyjnym, łączącym współczesne podejścia psychoterapeutyczne: psychodynamiczne, ericksonowskie, gestalt, pozytywne.

Doświadczenie zawodowe zdobywałem pracując w: przedszkolach, gimnazjum i liceum ogólnokształcącym w Warszawie na stanowisku psychologa; Ministerstwie Obrony Narodowej jako konsultanta dowódcy d.s. profilaktyki psychologicznej; Ośrodkach pomocy dzieciom i dorosłym z upośledzeniem umysłowym oraz szpitalu psychiatrycznym w Anglii jako pracownik wsparcia psychologicznego; Prowadziłem także szkolenia psychoedukacyjne i profilaktyczne dla rodziców, nauczycieli, młodzieży i dzieci w wieku przedszkolnym. Stworzyłem autorski programu psychodramy dla dzieci, który stosowałem w kilku przedszkolach w Warszawie i Wrocławiu.
 

W swojej praktyce kieruję się przekonaniem, że każdy z nas ma w sobie wszystkie zasoby potrzebne do przeżywania pełni szczęścia w życiu.
Celem mojej pracy jest pomoc każdemu w odnalezieniu drogi do tych zasobów.

 

Dbając o wysoką jakość mojej pracy, regularnie poddaję się superwizji u dwojga suprwizorów akredytowanych przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne.

Moje motto

Każdy problem, kóry nas spotyka może stać się okazją do rozwinięcia naszych nowych umiejętności, o które może nawet nigdy byśmy siebie nie podejrzewali, gdybyśmy nie mieli problemów...

Moja misja

Każdy z nas ma w sobie wszystkie zasoby potrzebne do przeżywania pełni szczęścia w życiu.

Celem mojej pracy jest pomoc każdemu w odnalezieniu drogi do tych zasobów.

Współpracuję z

Roman Ciesielski

Dr. n. med. specjalista psychiatra dzieci i młodzieży

 

Certyfikowany psychoterapeuta.

Kieruje Wrocławskim Instytutem Psychoterapii. Pełni funkcje ordynatora Oddziału Dziennego Psychiatrii dla Dzieci i Młodzieży we Wrocławiu.


info@wip.wroclaw.pl
tel. 512 219 641

Anna Maron

Dr. n. med. specjalista pediatra

Nowacki Chiropraktyka
NC Health Clinic

Klinika Pediatrii, Alergologii i Kardiologii - Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 1 we Wrocławiu
Chałubińskiego 2, 50-368, Wrocław

 

tel. 696 063 999

W trosce o zdrowie moich klientów współpracuję z doktorem Mateuszem Nowackim, który prowadzi gabinet chiropraktyki Health Clinic. Health Clinic to multidyscyplinarny zespół specjalistów i entuzjastów zdrowia - fizjoterapeutów specjalizujący się w pomocy przy bólach pleców i ramion, migrenach, a także masażach relaksacyjnych. Więcej o ofercie możecie przeczytać na http://chiropraktyka.wroclaw.pl/

Psychoterapeuta dzieci Wrocław
bottom of page