Witaj

mgr. Michał Kasprzyca - psycholog, psychoterapeuta
 

Absolwent Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie, o kierunku psychologii społecznej.

 

Swoje kompetencje i umiejętności doskonalił w ramach rocznego szkolenia w Akademii Psychologii Zorientowanej na Proces w Warszawie w zakresie prowadzenia terapii w ujęciu procesowym.

Obecnie realizuje 5 letnią Szkołę Psychoterapii w podejściu systemowo – eriksonowskim, akredytowaną przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne oraz atestowaną przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne, która stanowi etap certyfikacji.
 

Psychoterapeuta pracujący w nurcie integracyjnym i systemowym - rodzinnym. Prowadzi psychoterapię indywidualną osób dorosłych, dzieci, młodzieży, par i rodzin. Pracuje z parami i rodzinami doświadczającymi kryzysów w relacji. Specjalizuje się w udzielaniu pomocy dorosłym i dzieciom doświadczającym kryzysu emocjonalnego, problemów nerwicowych, zaburzeń lękowych, lęku napadowego oraz stresu pourazowego. Prowadzi terapię rodzin i dzieci ze zdiagnozowanymi: ADHD, ADD, zaburzeniami zachowania i stresem post traumatycznym.
 

Doświadczenie zawodowe zdobywał pracując w: przedszkolach, gimnazjum i liceum ogólnokształcącym w Warszawie na stanowisku psychologa; Ministerstwie Obrony Narodowej jako konsultant dowódcy d.s. profilaktyki psychologicznej; Ośrodkach pomocy dzieciom i dorosłym z upośledzeniem umysłowym oraz szpitalu psychiatrycznym w Anglii jako pracownik wsparcia psychologicznego; Prowadził także szkolenia psychoedukacyjne i profilaktyczne dla rodziców, nauczycieli, młodzieży i dzieci w wieku przedszkolnym. Twórca autorskiego programu psychodramy dla dzieci, który stosował w kilku przedszkolach w Warszawie i Wrocławiu.
 

W swojej praktyce kieruję się przekonaniem, że każdy z nas ma w sobie wszystkie zasoby potrzebne do przeżywania pełni szczęścia w życiu.
Celem mojej pracy jest pomoc każdemu w odnalezieniu drogi do tych zasobów.

 

Dbając o wysoką jakość mojej pracy, regularnie poddaję się superwizji u specjalisty Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Moje motto

Każdy problem, kóry nas spotyka może stać się okazją do rozwinięcia naszych nowych umiejętności, o które może nawet nigdy byśmy siebie nie podejrzewali, gdybyśmy nie mieli problemów...

Moja misja

Każdy z nas ma w sobie wszystkie zasoby potrzebne do przeżywania pełni szczęścia w życiu.

Celem mojej pracy jest pomoc każdemu w odnalezieniu drogi do tych zasobów.

Współpracuję z

Roman Ciesielski

Dr. n. med. specjalista psychiatra dzieci i młodzieży

 

Certyfikowany psychoterapeuta.

Kieruje Wrocławskim Instytutem Psychoterapii. Pełni funkcje ordynatora Oddziału Dziennego Psychiatrii dla Dzieci i Młodzieży we Wrocławiu.


info@wip.wroclaw.pl
tel. 512 219 641

Anna Maron

Dr. n. med. specjalista pediatra

Nowacki Chiropraktyka
NC Health Clinic

Klinika Pediatrii, Alergologii i Kardiologii - Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 1 we Wrocławiu
Chałubińskiego 2, 50-368, Wrocław

 

tel. 696 063 999

W trosce o zdrowie moich klientów współpracuję z doktorem Mateuszem Nowackim, który prowadzi gabinet chiropraktyki Health Clinic. Health Clinic to multidyscyplinarny zespół specjalistów i entuzjastów zdrowia - fizjoterapeutów specjalizujący się w pomocy przy bólach pleców i ramion, migrenach, a także masażach relaksacyjnych. Więcej o ofercie możecie przeczytać na http://chiropraktyka.wroclaw.pl/

© 2015 Gabinet Psychologiczny Michał Kasprzyca

  • w-facebook
  • Twitter Clean
  • w-googleplus
  • W-Pinterest